نام زیرپورتال :چهار محال بختیاری
اخبار

1396/6/27 دوشنبه

امکان تهاتر بدهی پیمانکاران با مطالباتشان از دولت

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری از امکان تهاتر بدهی پیمانکاران با مطالباتشان از دولت با استفاده از اوراق تسویه خزانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان، نماینده وزیر و مدیرکل در گفتگو با خبر گذاری صدا و سیما عنوان کردند که اوراق تسویه خزانه فرصتی مناسب برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی خصوصی و تعاونی که به دولت بدهکار و متقابلاً از دولت بابت اجرای طرح های تملک دارایی سرمایه ای و شهرداری ها بابت طرح های تملک دارایی های سرمایه ای طلبکارند، فراهم کرده است.
تهمتن عبداللهی افزود: برخی از دستگاه های اجرایی به پیمانکاران بدهکارند و در مقابل پیمانکاران هم به برخی از دستگاه ها مانند سازمان امور مالیاتی بدهی دارند، اوراق تسویه این امکان را ایجاد می کند که پیمانکاران به میزان مطالبات خود از بخش های مختلف دولتی اقدام به تسویه تعهدات خود به سایر بخش ها کنند، در واقع تعهدات پیمانکاران با مطالبات آنها از دولت تهاتر می شود.
وی گفت: کلیه اشخاص متقاضی می توانند برای استفاده از ظرفیت موجود و دریافت اطلاعات بیشتر به اداره کل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری یا به نشانی اینترنتی «مرکز مدیریت بدهی ها و دارایی های مالی عمومی» Iridmo.mefa.ir مراجعه کنند.

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^